TwistedBrush Pro Studio 17.10 Portable

TwistedBrush - digital paint software with complete natural art tools - oils, acrylics, pastel, charcoal etc. Software for artists without the complexity of other art programs. TwistedBrush - creating art the way it should be, simple and fun! Simplicity without sacrifice, powerful enough for the professional artist yet simply enough for the novice. TwistedBrush has one of the most versatile and powerful brush engines in existence, yet it was designed from day one to be easy to use.Over 2000 brushes, layers, realistic media, photo cloning, tracing, masks, particles, filters, script recording, scripts to AVI, drawing tablet support, brush shapes, patterns, textures, integrated scanner support, image brushes, drawing guides, reference image views, dirty brushes, scratch layer, dynamic palettes and much more!
Simplicity without sacrifice, powerful enough for the professional artist yet simple enough for the novice. TwistedBrush Pro Studio has one of the most versatile and powerful brush engines in existence, yet it was designed from day one to be easy to use. TwistedBrush Pro Studio has more than 5,000 brushes, along with all the features that artists love to use: layers, realistic media, photo cloning, tracing, masks, particles, filters, script recording, scripts to AVI, drawing tablet support, brush shapes, patterns, textures, integrated scanner support, image brushes, drawing guides, reference image views, dirty brushes, scratch layer, dynamic palettes and a whole lot more.
TwistedBrush Pro Studio runs on all versions of the Windows operating system and is designed for all realms of digital art including natural media fine art, photo retouching, photo composition, photo cloning to turn your photos into the look of hand painted artwork, mandala art, patterns, manga, even 3D like painting with the incredible blob modeling tools.
TwistedBrush Feature Highlights:
Workspace. The workspace in TwistedBrush is designed to reduce the number of floating windows that overlay your painting surface freeing you from the chore of constantly shuffling windows around. Over 50 brushes are right at your fingertips, along with numerous color palette options and tools that get assigned to your right button click to further streamline your artist workflow.
Sketckbook. TwistedBrush works much like a real sketchbook. When you start TwistedBrush it is like opening your sketchbook, it is immediately ready to draw or paint on your page. When you're done with a page you turn to the the next page. You never need to manually save your work. But of course you can export your pictures to any number of the standard image formats such as JPEG, PNG, BMP, TGA, TIFF, GIF, etc.
Page Explorer. Like a unlimited supply of sketchbooks, TwistedBrush keeps your pages stored in books. Up to 500 pages per book and an unlimited number of books means you'll never run out of paper! The Page Explorer makes it easy to view and reorganize your pages in your sketchbooks. Even assign a name to your sketch book if you like.
TwistedBrush - tam doğal sanat araçlar ile dijital boya yazılım - yağlar, akrilik, pastel, karakalem vs Yazılım sanatçılar için diğer sanat programlarının karmaşıklığı olmadan. TwistedBrush - bu, basit ve eğlenceli olması gereken şekli sanat yaratmak! acemi için profesyonel sanatçı için ödün vermeden Sadelik, güçlü yeterli henüz sadece yeterli. TwistedBrush bir varlık olarak çok yönlü ve güçlü fırça motoru, henüz ilk günden itibaren 2000 fırçalar, katman, gerçekçi medya, fotoğraf klonlama, aydınger, maskeler, parçacıklar, filtreler, script kayıt use.Over kolay olacak şekilde tasarlanmıştır vardır AVI scriptler, tablet desteği, fırça şekil, desen, doku, entegre tarayıcı desteği, görüntü fırçalar çizim, çizim kılavuzları, referans görüntü hit, kirli fırçalar, çizilmeye tabaka, dinamik paletleri ve çok daha fazlası!
profesyonel sanatçı henüz yeterli acemi için basit için ödün vermeden Sadelik, güçlü yeterli. TwistedBrush Pro Studio tek varlığı çok yönlü ve güçlü fırça motoru, henüz ilk günden itibaren kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmış bulunuyor. TwistedBrush Pro Studio yanı sıra sanatçılar kullanmayı seven bütün özellikleri: katmanları, gerçekçi medya, fotoğraf klonlama, aydınger, maskeler, parçacıklar, filtreler, script kayıt scriptler, AVI, tablet desteği, fırça şekilleri çizim, 5.000 'den fazla fırça bulunuyor desenler, dokular, tümleşik tarayıcı desteği, görüntü fırçalar, kılavuzlar çizim, referans görüntü hit, kirli fırçalar, çizilmeye tabaka, dinamik paletleri ve bir sürü daha.
TwistedBrush Pro Studio, Windows işletim sisteminin tüm sürümlerinde çalışır ve doğal medya da dahil olmak üzere dijital tüm sanat alemlerine güzel sanatlar, fotoğraf rötuş, fotoğraf kompozisyon, fotoğraf el görünümünü sanat boyalı içine mandala sanat fotoğrafları çevirmek için klonlama tasarlanmıştır, hatta 3D inanılmaz blob modelleme araçları ile tablo gibi desenler, manga,.
TwistedBrush Özellik Özelliği:
Çalışma Alanı. TwistedBrush içinde workspace yüzen pencere sayısını bu yerleşim senin boya yüzeyi sürekli pencerelerinizi karıştırma ve sıkıcı iş sizi özgür azaltmak için tasarlanmıştır. 50 fırçalar Over hemen parmaklarınızın ucunda boyunca sayısız renk paleti seçenekleri ve sağ düğmesini tıklatın daha da sanatçı iş akışı atanmış olsun araçlar vardır.
Sketckbook. TwistedBrush çok gerçek bir eskiz defteri gibi çalışır. Ne zaman TwistedBrush sizin eskiz defteri açılış gibi başlamak, hemen çizmek veya sayfanızda boya hazırdır. Bir sayfa bittiğinde size bir sonraki sayfaya dönün. Elle iş kaydetmeniz gerekir asla. Ama tabii siz JPEG, PNG, BMP, TGA, TIFF, GIF, vs gibi standart resim biçimlerini herhangi bir sayı resimlerinizi verebilirsiniz
Sayfa Explorer. Defterlerindeki bir sınırsız gibi TwistedBrush sayfalarınızda kitaplarında saklanan tutar. kitap başına 500 sayfaya kadar ve kitap sınırsız sayıda kağıt koşmak asla demektir! Sayfa Explorer kolayca görüntülemek ve Defterlerindeki sayfalarınızı yeniden yapar. İsterseniz Hatta eskiz defteri bir ad atayın.
Seçin Fırçalar. Herhangi bir dijital boyama programında sisteminin çekirdek fırçalar bulunuyor. fırçalar Bu nedenle kolay erişim anahtarıdır. TwistedBrush orada 2000 üzerinde fırçalar daha her zaman eklenmektedir beraber vardır. fırça kısayol sistemi ile favori fırçalar sizin için her zaman hazırız.
ArtSets. ArtSets 60 fırça gruba TwistedBrush içinde fırçalar düzenleyebilirsiniz. Orada standart sanat araçlardan ArtSets türleri çeşitli, uzman koleksiyon, desen fırçaları, cloners, fotoğraf rötuş fırçaları, resim fırçaları, vb
Düzenleme ArtSets. Kendi fırçalarınızı oluşturmak kolaydır ve daha sonra kendi ArtSets içine saklayabilirsiniz. Tüm araçları TwistedBrush yaratıcıları tarafından fırçaları ve ArtSets oluşturmak için kullanılan dahildir. Hatta kolayca ArtSet modu kurmak ve diğer ArtSets fırça seçerek girerek fırça kendi koleksiyonları oluşturabilirsiniz. isterseniz o zaman, bir düğmeye basarak bu senin kısayolları olun.
Seçin Renkler. Renk seçimleriyle birlikte renk paletleri ile plentitful vardır. Ayrıca, seçtiğiniz çimdik renkler, resminizi, bir referans görüntüden kendi paletleri seçeneğini renkler oluşturmak sıfırdan katman hatta kaynak görüntü iz. Dynamic de, sen renklerin tarihinin seçim yapmak için veya renk tonu aralıkları anda seçili renginden kullanılan izin renk seçimleriyle yardım paletleri.
Araçlar. Tüm araçları mevcut araç çubuğu itibaren bekliyoruz. Ne zaman bir araç var o sağ fare (stylus) tıklama ile aktif hale seçildi. Bu her zaman kullanılabilir çiziminiz fırça anlamına gelir ve size fırça yeniden seçmeniz yeniden boyama başlamak gerekmez. Araçlar burada, göz damlalığı vardır, kırpma, çizgi, kutu hareketli, taşkın dolgu, gradiant elips, araçlar maskeleme beklemek, metin, çizim kılavuzları, fırça, süpürge vb fırça döndürmek
Katmanlar. TwistedBrush gelişmiş bir sistem Layers denilen içerir. tabakaları ile birbirlerinin üzerine üstüne oturup inanılmaz düzenleme ve ayarlama seçenekleri için izin verin boyama sonunda aşamalarında bile şeffaf katmanlar halinde iş bölünmüş olabilir. biri çok başka resim programı bulunmayan dahil katman harmanlama modları çok çeşitli.
Kağıt Textures. siz çizim yaparken kullanın kağıt doku hissediyorum ve dokulu kağıt ve tuval bir görünüm vermek için. 70 farklı yüzey dokuları üzerinde yer almaktadır.
Maskeler. Maskeler alışkın olabilir sanatçılar maskeler, geleneksel sanat yaptığımı eğer. TwistedBrush yetenekler sizi korumak için ve çalışma alanları işlemek kullanacağız maskeleme geniş bir grubu vardır. Dahil senin maskeleri yaratmak için farklı modları bir dizi sihirli bir değnek olduğunu. Veya tam ihtiyacınız maske oluşturmak için ortak bir şekil veya bir çok maskeleme fırça kullanın.
Filtreleri. Filtre tek seferde görüntü işleme izin verir. TwistedBrush görüntü işleme eksiksiz içeren kullanıma hazır filtreler.
Kağıt Tracing. Aydınger kağıdı özelliği yetenek böylece bir referans görüntüsünün altında bir çizim kılavuz olarak kullanılmak üzere görebilirsiniz aydınger halinde branda açmak için verir. Bu paha biçilmez eser birçok türleri içindir.
Klonlama. Klonlama, başka bir yerde ve boya içine yerleştirerek dan klonlamasına alarak görüntü veri. TwistedBrush klonlama fırçaları için kaynak resmin farklı bir resim veya geçerli resmi başka bir bölgesinden olabilir. Cloners bir sanatçı çizim veya fotoğraf işlemek için kullanılabilir rötuş bir fotoğraf ya da çok şeyler yapmak arada.
Scripts. komut ile size boyama işlemleri kaydedebilir ve onları oynatmak, sıfırdan resim eğlence. Bu denediğiniz için değere sahip farklı "ne öğretim pusposes için-eğer" senaryoları, animasyon üretimi için zaman AVI kaydetme seçeneği veya eğlence adil için kullanılır.
Desen Fırçalar. Orada Pattern fırçalar içeren ArtSets vardır. Eğer boya gibi Bu fırçalar sizin tuval üzerine desen boya. yoğunluk kaydırıcı ile kalıp boyutunu ayarlayın. desen kategorileri, yüzey, malzeme, doğa ve diğerleri sayılabilir.
Fırça Şekilleri. TwistedBrush herhangi bir fırça En fazla bir şekli ile zenginleştirilebilir.
Çizim Kılavuzları. Çizim kılavuzları senin tuval üzerine perspektif, mesafeleri ile ve sanat genel inşaat size yardım etmek için görünen bir görsel yardım vardır. farklı çizim kılavuzları sayıda dahildir.
Görüntü Fırçalar. Görüntü fırçalar güçlü araçlar hem akış yaratmayı ve doğal medya çalışma hissediyorum ama aynı zamanda olağanüstü resim efektleri için izin içindir. Image Fırçalar: Temel ArtSet yakaladığınız görüntülerin birlikte kullanıldığında zaman sizin fırçalar sınırsız kaynağı vermelisiniz.X fırçalar içerir.
Image Warp. Zaman, çekme olacak Image Warp aracını iterek, pinching kullanarak ve görüntü germe olarak kauçuk veya macun yapmak olsaydı. aşırı durum vasıl Bu araçlar, eğlenceli çılgınca bir fotoğraf ayarı için olabilir burada gösterilir. Ama daha finese onlarla invaluble fotoğraf veya sanat size sayısız saatler veya yeniden daha emek yoğun şekilde çalışan tasarrufu küçük ayarlamalar yapmak için kullanılır.

Select Brushes. In any digital painting program the core of the system is in the brushes. Therefore easy access to the brushes is key. In TwistedBrush there are over 2000 brushes included with more added all the time. With the brush shortcut system your favorite brushes are always ready for you.
ArtSets. ArtSets organize the brushes in TwistedBrush into groups of 60 brushes. There are a variety of types of ArtSets, from standard art tools, specialize collections, patterns brushes, cloners, photo retouching brushes, image brushes, etc.
Editing ArtSets. It is easy to create your own brushes and then store them into your own ArtSets. All the tools used by the creators of TwistedBrush to create brushes and ArtSets are included. You can even create your own collections of brushes easily by entering the ArtSet build mode and selecting brushes from other ArtSets. Then if you like, make these your shortcuts with a press of a button.
Select Colors. Color selections are plentitful with the included color palettes. Additionally you can tweak selected colors, create your own palettes, select colors from your picture, from a reference image, the scratch layer or even the trace source image. Dynamic palettes also aid in color selections, allowing you to pick from the history of colors used or hue ranges from your currently selected color.
Tools. All the tools you expect are available from the tool bar. When you have a tool selected it is activated with the right mouse (stylus) click. This means your drawing brush is always available and you never need to reselect your brush to start painting again. The tools you expect are here, eye dropper, cropping, moving, line, box, ellipse, flood fill, gradiant, masking tools, text, drawing guides, brush rotate, brush cleaner etc.
Layers. TwistedBrush includes an advanced system called Layers. With layers you can split your work into transparent layers that sit on top on each others and allow for incredible editing and adjustment options even at the end stages of your painting. A wide range of layer blending modes exist including many not available in any other painting program.
Paper Textures. Use paper textures while you draw to give the feel and look of textured paper and canvas. Over 70 different surface textures are included.
Masks. Masks are the artists masks you may be familiar with if you've done traditional artwork. TwistedBrush has an extensive set of masking capabilities that you'll use to protect and manipulate areas of your work. Included is a magic wand with a number of different modes for creating your masks. Or use a common shape or one of the many masking brushes to create exactly the mask you need.
Filters. A filter allows for processing the image all at once. TwistedBrush includes the full range of image processing filters ready to use.
Tracing Paper. The tracing paper feature gives you the ability to turn your canvas into tracing paper so that you can see a reference image below it for use as a drawing guide. This is invaluable for many types of work.
Cloning. Cloning, taking image data from somewhere else and placing it into your painting, that is cloning. The source image for the TwistedBrush cloning brushes can be a different image or from another area of your current picture. The cloners can be used to render a photo as a artist drawing, or to touch-up a photo or do many things in-between.
Scripts. With scripts you can record your painting actions and play them back, recreating your painting from scratch. This has value for trying out different "what-if" scenarios, for teaching pusposes, for animation production when used with the AVI saving option or just for entertainment.
Pattern Brushes. There are a number of ArtSets that contain Pattern brushes. These brushes paint a pattern on your canvas as you paint. Adjust the size the pattern with the density slider. Categories of patterns include, surface, materials, nature and others.
Brush Shapes. Most any brush in TwistedBrush can be further enhanced with a shape.
Drawing Guides. Drawing guides are a visual aid that appears over your canvas to help you with perspective, distances, and general construction of your artwork. A large number of different drawing guides are included.
Image Brushes. Image brushes are powerful tools for both recreating the flow and feel of working with natural media but also for allowing for extraordinary painting effects. The Image Brushes : Basic ArtSet includes the brushes you need that when used in combination of captured images give you an unlimited supply of brushes.
Image Warp. When using the Image Warp tool you will be pulling, pushing, pinching, and stretching your image as if it was make of rubber or putty. These tools at the extreme case can be fun for wildly adjusting a photo as shown here. But used with more finese they are invaluble for making minor adjustments to your photos or artwork saving you countless hours or re-working in more labor intensive ways.

Film Ara, Film İzle
TwistedBrush Pro Studio 17.10 Portable indir


Etiketler

TwistedBrush Pro Studio 17.10 Portable programının en son versiyonunu ve TwistedBrush Pro Studio 17.10 Portable programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra TwistedBrush Pro Studio 17.10 Portable ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. TwistedBrush Pro Studio 17.10 Portable tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz TwistedBrush Pro Studio 17.10 Portable türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana TwistedBrush Pro Studio 17.10 Portable'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.