StudioLine Web v3.70.9.0

StudioLine Web v3.70.9.0

tudioLine Web oluşturur ve herhangi bir HTML bilginiz olmadan tek bir arayüzden profesyonel web siteleri yayınlayan bir uygulamadır. StudioLine Web, yayın oluşturmak için tüm fonksiyonları birleştirir ve tek bir kullanıcı arayüzüne profesyonel web sitelerini güncellemek. Tamamen StudioLine Photo bütünleştirir.
StudioLine Web Eğer kamera ve tarayıcılardan doğrudan sayfanızda özel efektler görüntü kolajlar kullanmak görüntü araçları ve uygulamak oluşturmak ithalat görüntüler yardımcı olacak - ve hemen gerçek WYSIWYG modunda sonuç görmek. Toplu düzenleme fonksiyonları basit sürükle ve bırak eylemlerdir.
Görüntü arşivi olan açıklamalar ve sistem herhangi bir bileşimini, kamera ve kullanıcı etiketleri kullanarak resimler bulun. Otomatik Web galerileri ve slayt gösterileri oluşturulur.
Burada bazı temel özellikleri "StudioLine Web":
· Sayfa Editör StudioLine Web - kalbi
· Layout Editor - güçlü bir araçtır web sitesi sabit bir görünüm vermek ve hissedin
· Görüntü Galerileri - Build sen hayal sofistike galerileri
· Özel Grafik Etkileri
· Site Yönetimi - hatta büyük web sitelerini kontrol etmek için everthing
· Yayın Yönetimi - FTP akıllı şekilde yükleme.
RAW Dosyaları için · Destek

StudioLine Web is an application that creates and publishes professional web sites in a single interface without any HTML knowledge. StudioLine Web combines all functions for creating, publishing, and updating professional web sites in a single user interface. It fully integrates StudioLine Photo.
StudioLine Web will help you import images from cameras and scanners, create image collages, use image tools and apply special effects directly on your page - and immediately view the outcome in true WYSIWYG mode. Batch editing functions are simple drag and drop actions.
Find pictures in the image archive using your descriptions and any combination of system, camera and user tags. Automatically generated web galleries and slide shows.
Here are some key features of "StudioLine Web":
· Page Editor - The heart of StudioLine Web
· Layout Editor - The powerful tool to give web sites a constant look and feel
· Image Galleries - Build the sophisticated galleries you dreamed of
· Special Graphic Effects
· Site Management - everthing to control even large web sites
· Publishing Management - FTP uploading the intelligent way.
· Support for RAW Files

Film Ara, Film İzle
StudioLine Web v3.70.9.0 indir


Etiketler

StudioLine Web v3.70.9.0 programının en son versiyonunu ve StudioLine Web v3.70.9.0 programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra StudioLine Web v3.70.9.0 ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. StudioLine Web v3.70.9.0 tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz StudioLine Web v3.70.9.0 türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana StudioLine Web v3.70.9.0'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.