Web Calendar Pad 2010.6.9

Web Calendar Pad 2010.6.9

Web Calendar Pad bir program ki, bu duvar takvimleri gibi gözükmekte ve otomatik olarak web sitesi, bir dosya ya da işletmeler için printed.Perfect olarak yayınlanacaktır resimli aylık takvim oluşturmak için kullanabileceğiniz, okullar, kiliseler, kulüp, dernek ve kişisel takvimler.
Web Calendar Pad bir HTML takvim resimli oluşturmasına yardımcı olur. Web Calendar Pad biraz bir HTML sıfır bilgi ile oluşturmak, yayımlamak ve güncelleyin online etkinlik takvimleri, sadece birkaç dakika içinde için kolaylaştırır. Gerek yok asla html kodu savaşa, ya da tanımlı stilleri, geniş bir listeden takvim görünümünü seçebilirsiniz kolayca fotoğraf, arka planlar ve özel yazı tipleri içerebilir kendi özel görünüm oluşturabilirsiniz.
Burada bazı temel özellikleri nelerdir "Web Calendar Pad":
- Create Web Takvimler bu fotoğraflar, backgrouns ve özel yazı tipleri içerebilir
- Kolay kullanımlı ve hızlı yayınlamak
- Hadi veri her konu için ayrı bir takvim, ama tutmak selectivly birleştirme zaman yayın
dosya transferi - Destekler FTP protokolü, bunun kolay internet üzerinde takvimleri yayınlamanızı kolaylaştırır
- Destekler Makrolar, kısa kesilmiş anahtar kelimeler kullanmasına izin ve sonra tam metin Yazmaya miktarını azaltmak için izin ile bunların yerine
- Sihirbaz yılında inşa size önceden tanımlanmış tema takvim veya tercih görünümünü tanımlamak sağlar
- Şimdi size html takvim özel üstbilgi ve altbilgiler eklemek

The Web Calendar Pad is a program that you can use to create illustrated monthly calendars, that can look like wall calendars and be published automatically to your website, a file, or be printed.Perfect for businesses, schools, churches, clubs, organizations and personal calendars.
Web Calendar Pad helps you create an HTML illustrated calendar. Web Calendar Pad makes it easy for some one with zero knowledge of HTML to create, publish, and update online event calendars, in mere minutes. No need to battle html code ever again , you can choose the look of your calendar from a large list of defined styles, or easily create your own custom look that can include photos, backgrounds, and custom fonts.
Here are some key features of "Web Calendar Pad":
- Create Web Calendars that can include photos, backgrouns, and custom fonts
- Easy to use and quick to publish
- Lets you keep data in a separate calendar for each subject, but selectivly merge when publishing
- Supports the FTP protocol of file transfer, that makes it easy to publish your calendars on the internet
- Supports Macros, that let you use short-cut key words and then replace them with full text allowing you to reduce the amount of typing
- Built in wizard, lets you define the look of your calendar, or choose from predefined theme
- Lets you add custom headers and footers to you html calendar

Film Ara, Film İzle
Web Calendar Pad 2010.6.9 indir


Etiketler

Web Calendar Pad 2010.6.9 programının en son versiyonunu ve Web Calendar Pad 2010.6.9 programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Web Calendar Pad 2010.6.9 ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Web Calendar Pad 2010.6.9 tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Web Calendar Pad 2010.6.9 türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Web Calendar Pad 2010.6.9'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.