Joboshare ZUNE Video Converter v2.7.5.0622 Portable

Joboshare ZUNE Video Converter v2.7.5.0622 Portable

Joboshare Zune Video Converter Zune çevirici ve Zune MP4 dönüştürücü sevdikleri video ve Microsoft Zune çalarlarda ses dosyalarını koymak istiyorum Zune kullanıcıları için tasarlanmış güçlü bir video.
Zune Video Converter Zune video MPEG-4 ve WMV yüksek görüntü kalitesi ve süper hızlı hızlı AVI, MPEG, WMV, DivX, MP4, RM, MOV, XviD, 3GP, VOB da dahil olmak üzere neredeyse tüm popüler film formatlarını dönüştürebilirsiniz.
Joboshare Zune Video Converter, video WMV, MP4, MPEG4 toplu dönüştürme, video boy kesme, film önizleme ve benzeri gibi çeşitli pratik fonksiyonlara sahip video formatlarını Zune dönüştürmek için olanak sağlar. Zune Video Converter, Microsoft Zune ses MP3, WMA, AAC WAV, RA, AC3, MP2, OGG, CDA, vb gibi ses dosyaları dönüştürür.
Zune MPEG-4 ve WMV video formatlarını için * Convert video
Popüler ses MP3, WMA, AAC ses formatlarını Zune için *
Şimdi ücretsiz Joboshare Zune Video Converter deneyin ve Microsoft Zune çalar en sevdiğiniz video dosyalarını keyfini çıkarın!
Anahtar İşlevleri
* Değiştirmek video video formatlarını Zune
Joboshare Zune Video Converter AVI, MPEG, WMV, DivX, MP4, RM, MOV, XviD, 3GP, VOB içeren dosyalar, WMV video formatlarını video MP4 Zune için neredeyse tüm popüler video dönüştürebilirsiniz.
Popüler ses ses formatları Zune için *
Joboshare Zune Video Converter MP3, WMA, AAC ses formatlarını Zune için WAV, RA, AC3, MP2, OGG, CDA gibi müzikler dönüştürebilirsiniz.
* Süper hızlı dönüşüm hızı
Desteği, çoklu işlemli ve toplu dönüştürme Zune video ve ses dosyalarını dönüştürme. Çift ve çoklu çekirdekli işlemciler tamamen desteklenmektedir.
Temel Özellikler
* Güçlü video ve ses ayarlarını
Joboshare Zune Video Converter, video boyutunu, bit hızı, kare oranı gibi pek çok ayarlarını yapmanıza olanak tanır ve böyle devam eder. ve önizleme destekleyen zoom ve Zune video dönüştürme özellikleri paylaşırlar.
* Trim film uzunluk
Joboshare Zune Video Converter bir video ekledi uzunluğunu düzeltin favori klip çekmek için.
* Kolay kullanım
Joboshare Zune Video Converter hem gazileri ve yeni başlayanlar için uygundur. Sen 1-2-3 kadar kolay dönüşüm tamamlayabilirsiniz.
* Profil orijinal dosyaların bilgi
Joboshare Zune Video Converter video codec, video bit hızı, kare oranı, ses codec, ses bit hızı, tüm dosya biçimlerini içeren bir video dosyasının örnekleme hızı vb hakkında ayrıntılı bilgileri görebilirsiniz.
Basitleştirilmiş Çince ve İngilizce de dahil olmak üzere * Çoklu dil desteği.
* Destek derileri değişir.
* 7 uyumlu Windows

Joboshare Zune Video Converter is powerful video to Zune converter and Zune MP4 converter designed for Zune users who want to put their favorite video and audio files on Microsoft Zune players.
The Zune Video Converter can convert almost all popular movie formats including AVI, MPEG, WMV, DivX, MP4, RM, MOV, XviD, 3GP, VOB to Zune video MPEG-4 and WMV with high video quality and super fast speed.
Joboshare Zune Video Converter allows you to convert video to Zune video formats WMV, MP4, MPEG4 with various practical functions such as batch conversion, video length trimming, movie preview and so on. The Zune Video Converter also converts audio files including WAV, RA, AC3, MP2, OGG, CDA, etc., to Microsoft Zune audio MP3, WMA, AAC.
* Convert video to Zune MPEG-4 and WMV video formats
* Convert audio to Zune MP3, WMA, AAC audio formats
Free try Joboshare Zune Video Converter now and enjoy your favorite video files on your Microsoft Zune player!
Key Functions
* Convert video to Zune video formats
Joboshare Zune Video Converter can convert almost all popular video files including AVI, MPEG, WMV, DivX, MP4, RM, MOV, XviD, 3GP, VOB to Zune video MP4, WMV video formats.
* Convert audio to Zune audio formats
Joboshare Zune Video Converter can convert audios like WAV, RA, AC3, MP2, OGG, CDA to Zune MP3, WMA, AAC audio formats.
* Super fast conversion speed
Support multithread and batch conversion to convert Zune video and audio files. Dual-core and multi-core processors are fully supported.
Key Features
* Powerful video and audio settings
Joboshare Zune Video Converter allows you to adjust so many settings such as video size, bit rate, frame rate, and so on. and supports preview, zoom and split features for Zune video conversion.
* Trim movie length
Joboshare Zune Video Converter can trim the length of any added video files to capture your favorite clips.
* Easy to use
Joboshare Zune Video Converter is suited for both veterans and beginners. You can complete your conversion as easy as 1-2-3.
* View the information of the original files
Joboshare Zune Video Converter can view the detail information about video codec, video bit rate, frame rate, audio codec, audio bit rate, sample rate etc. of a video file with all file formats.
* Multi-language support including Simplified Chinese and English.
* Support skins change.
* Windows 7 compatible

Film Ara, Film İzle
Joboshare ZUNE Video Converter v2.7.5.0622 Portable indir


Etiketler

Joboshare ZUNE Video Converter v2.7.5.0622 Portable programının en son versiyonunu ve Joboshare ZUNE Video Converter v2.7.5.0622 Portable programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Joboshare ZUNE Video Converter v2.7.5.0622 Portable ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Joboshare ZUNE Video Converter v2.7.5.0622 Portable tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Joboshare ZUNE Video Converter v2.7.5.0622 Portable türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Joboshare ZUNE Video Converter v2.7.5.0622 Portable'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.