Lost 1. Sezon 13. Bölüm Türkçe

Lost 1. Sezon 13. Bölüm Türkçe

Sayid, Shannon'a haritaları çevirmesinde yardım ettiği için ona hediye verir. Boone, bu yakınlaşmadan pek hoşnut değildir. Hurley, Boone'a hergün domuz avına gittikleri halde neden domuz avlamadan döndüklerini sorar.
Flashback1( Boone- Shannon)
Boone, spor yaparken telefon çalar. Telefondaki Shannon'dur. Durumunun hiç iyi olmadığını onu gelip almasını söyler. Bu sırada Shannon biriyle tartışmaya başlar. Shannon ağlar. Boone, onu almaya geleceğini söyler. Shannon Avustralya Sydney'dedir
Boone, Sayid'e Shannon'dan uzak durmasını söyler. Bunun kendi iyiliği için olduğunu da ekler.
Locke ve Boone tekrar kapağın yanına gider. Boone, herkesin nereye gittiklerini merak ettiğini söyler. Locke bunun çok önemli bir görev olduğunu ve kimseye bahsetmemesi gerektiğini anlatır.
Sun ve Kate mağara yakınlarında bitki yetiştirmeye başlarlar.
Boone ve locke kapağın etrafını kazmıştır. Ama açamazlar. Kapağı açmak için yöntemler düşünürler.
Flashback2(Shannon-Boone)
Boone, avustralya'ya Shannon'u götürmeye onun evine gelmiştir. Kapıyı Shannon'un sevgilisi açar; ama Shannon ona neden geldiğini sorar. eğlenmek üzere evden çıkacaklarını sonra gelmesini söyler. Boone, çaresiz ordan ayrılır.
Boone, Locke'ye buldukları şeyi Shannon'a anlatacağını söyler. Locke, Boone'un kafasını vurup onu bayıltır.
Boone, kendine geldiginde ağaca bağlanmış halde bulur kendini. Locke, otlardan bir karışım hazırlayıp; Boone'un kanayan kafasına sürer. Ağacın yanına bıçak saplayıp ordan ayrılır ve gitmeden gerekli motivasyonu yakalarsa bıçağı alıp kendini kurtarabileceğini söyler.
Flashback3(Boone-Shannon)
Boone, polis merkesinde polis memuruyla görüşür. kardeşinin durumunu anlatır. polis yardım edemeyeceklerini söyler.Bu konuşma yapılırken polisler Sawyer'i karakola getirirler. Shannon'un sevgilisinin yanına gider ve ona kardeşini bırakması durumunda para vereceğini söyler. Boone, daha önce de üç adama para verdiğini söyler, eleman Boone'dan 50bin dolar ister. Boone çek yazar ve elemana verir.
Boone hala ağaca bağlıdır bu sırada Shannon'un yardım istediğini duyar. Büyük acı çekerekde olsa bıçağı alır ve ağaçtan kurtulur. Koşarak sesin geldiği yöne gider. Shannon ağaca bağlanmıştır. Onu çözer fakat peşlerinde bir şeyler vardır. Çalıların arasına saklanırlar.
Locke, Sayid'e pusula vermiştir. Haritayı daha rahat çözeceğini söyler. Sayid, pusulayı alır ve Jack'in yanına gelir. Jack'e kuzey ne tarafta diye sorar. Jack gösterir fakat pusulayla arasında fark vardır. manyetik bir alan pusulayı etkilemektedir.
Flashback4(boone shannon)
Boone, Shannon'un evine gelir ve eşyalarını toplamasını söyler. Bu sırada Shannon'un erkek arkadaşı gelir.
Shannon, Boone'a yalan söylemiştir. Sadece Boone'dan para koparmak için çağırmıştır. Shannon, Boone'nun üvey kardeşidir ve Shannon'un babası ölünce mirastan üvey annesi ona pay vermediği için o da sürekli Boone'dan bu şekilde para almaktadır. Shannonun sevgilisi, Boone'u döver.
Boone ve shannon saklandıkları yerden çıkıp plaja dönmek için yola çıkarlar. Shanona kapaktan söz eder. bu sırada peşlerine birşeyler takılır. Bu şey Shanno'nu yakalar
Flashback4(boone shannon)
ahannon, Boone'un kaldığı odaya gelir. sevgilisinin parayla kaçtığını söyler. Shannon, Boone'a kendisini sevdiğini bildiğini söyler. Sevişirler.
Boone, su kıyısında kayaların üstünde Shannon'un parçalanmış cesedini bulur. Ona sarılıp ağlamaya başlar.
Locke, plajda ateşin başında otururken Boone ona saldırır. Kardeşinin elinde öldüğünü ve bunun Locke'nin suçu olduğunu söyler. Locke ise üstünde neden kan yok der. Bu sırada ilerden shannon'un sesini duyar. Shannon yaşıyordur. Locke'nin Boone'un kafasına sürdüğü ilaç bir çeşit uyuşturucudur ve yaşadıklarının hayal ürünü olduğunu anlar. Locke, Shannon öldüğünde nasıl hissettiğini sorar, Boone, üstümden büyük bir yük kalkmış gibi geldi der. Locke, Shannon'u aklından çıkarması gerektiğini söyler.

Film Ara, Film İzle
Lost 1. Sezon 13. Bölüm Türkçe indir


Etiketler

Lost 1. Sezon 13. Bölüm Türkçe programının en son versiyonunu ve Lost 1. Sezon 13. Bölüm Türkçe programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Lost 1. Sezon 13. Bölüm Türkçe ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Lost 1. Sezon 13. Bölüm Türkçe tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Lost 1. Sezon 13. Bölüm Türkçe türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Lost 1. Sezon 13. Bölüm Türkçe'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.