Lost 1. Sezon 14. Bölüm Türkçe

Lost 1. Sezon 14. Bölüm Türkçe

Michael oğlu walt'u aramaktadır. Walt ortalıklarda görünmez.
Flashback1(michael)
Michael'in karısı hamiledir. Maddi durumları pek iyi değildir. Karısı avukat olmaya çalışmaktadır. Doğacak çocuklarına beşik bakmaktadırlar. Ve çocuklarının adının walt olmasına karar verirler.
Walt, Locke'yle birliktedir. Locke ona bıçak fırlatmasını öğretiyordur. Michael gelir ve walt'u azarlayıp kampa dönmesini söyler. Michael, Locke'a oğlundan uzak durmasını söyler. Tartışırlar.Locke, Walt'a çocuk muamelesi yapmamasını söyler.
Flashback2(michael)
Walt doğmuştur. Karısı hollandadan iş teklifi aldığını ve gideceğini söyler. Michael, oğlunu yanında götüremeyeceğini söyler. Bir süre ayrı kalmaya karar verirler. Evli değillerdir, ve Michael'in işi de yoktur. Michael çaresiz gitmesine izin verir.
Michael, Walt'un adada büyüyemeyeceğini düşünür ve kurtulmak için bir şeyler yapmaya karar verir.. Sal yapıp adadan kurtulmayı düşünmektedir.
flashback3(michael)
Michael, telefonda exsevgilisiyle konuşmaktadır. Oğluyla konuşmak ister. O sırada telefonda bir erkek sesi duyar Michael. sevgilisi biriyle birliktedir. Michael, gelip oğlunu alacağını söyler. Telefonu kapatır. yoldan karşıya geçerken araba çarpar.
Michael salın yapımına başlamıştır. Walt'la birlikte uçak enkazından gerekli malzemeleri ayırırlar. Sawyer, Claire'nin çantasından günlüğünü almıştır. Charlie onu geri ister. kavga ederler. Charlie günlüğü geri alır.
Boone olanlardan sonra Shannon'la fazla ilgilenmemektedir. Shannon bu duruma şaşırır.
Walt, sal yapan Michael'in yanından kaçar ve Locke'nin yanına gelir. Locke ve walt konuşurken Michael sinirli bir şekilde yanlarına gelir. Michael bir daha Locke'yi oğlunun yanında görürse onu öldüreceğini söyler.
Walt babasıyla tartışır. Onu umursamadığını söyler. Michael oğluna bağırır ve bir daha Locke'nin yanına gitmemesi için onu uyarır.
flashback4(michael)
Michael, aylardır hastanededir. exkarısı gelir. onun bütün hastane masraflarını karşılamıştır. Tanıştığı adamla evlenip avustralyaya yerleşeceğini söyler.
Walt, yine ortalıklarda görünmemektedir. Michael, Locke'nin yanına gider. Locke, onu hiç görmediğini söyler. Walt kaybolmuştur. Locke'yle onu aramaya çıkarlar. Walt, köpeğiyle ormanda dolaşırken birden köpek havlamaya ve koşmaya başlar.
Flashback4(michael)
Walt ve annesi Avustralya'dadır. Annesi evlenmiştir ama annesi ölümcül bir hastalığa yakalanmıştır. Adam Michael'le konuşmaya Abd'ye gider. Michael'e karısının öldüğünü söyler. Annesi ölmeden Walt'un Michaele verilmesini istediğini söyler. Aslında adam walt'u istememektedir. Bundan dolayı Michael'e walt'u almasını söyler.
Michael, Walt'u almaya Avustralya'ya gider. Evdeki hizmetci, Michaele onun Walt'a yazdığı tüm mektupları verir eski sevgilisi oğluna yazdığı hiç birşeyi ona vermemiştir.
Locke ve Michael Walt'u bulur. Walt ağaçların arasında sıkışmıştır ve başında da bir kutup ayısı vardır.
flashback5
Michael, Walt'a konuşur. Walt, Abd'ye gitmek istemez. Konuşurlar ve Walt, Amerika'ya gitmeye karar verir. Uçağa binmek için havaalanına giderler.
Locke ve Michael, Walt'u kutup ayısından kurtarırlar. Walt ve Michael akşam ateş başında konuşurlar. Michael herşeyi ona anlatır. Annesinin sakladığı mektupları gösterir. Aralarında bir bağ kurulmaya başlar.
Charlie clairenin günlüğünü okur. Birşey dikkatini çeker. Jack ve Sayid'in yanına gelip orda yazanları onlara okur.
Günlükte siyah bir kayadan söz etmektedir. sayid, Russo'nun siyah kayadan bahsettiğini ve haritada gösterilen yerin orası olduğunu söyler.
Locke ve Boone, kapağın orda çalışmaya devam ederken birşeyin kendilerine doğru yaklaştığını farkederler. Gelen Claire'dir.

Film Ara, Film İzle
Lost 1. Sezon 14. Bölüm Türkçe indir


Etiketler

Lost 1. Sezon 14. Bölüm Türkçe programının en son versiyonunu ve Lost 1. Sezon 14. Bölüm Türkçe programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Lost 1. Sezon 14. Bölüm Türkçe ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Lost 1. Sezon 14. Bölüm Türkçe tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Lost 1. Sezon 14. Bölüm Türkçe türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Lost 1. Sezon 14. Bölüm Türkçe'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.