Lost 1. Sezon 15. Bölüm Türkçe

Lost 1. Sezon 15. Bölüm Türkçe

Locke, baygın haldeki Claire'yi kampa getirir. Jack, hemen ilk müdahaleyi yapar. Claire, kendine gelir. Ama hiç bir şey hatırlamamaktadır. Ne kazayı ne kazazedeleri ne de Ethan'ı hatırlamaktadır. Son hatırladığı şey uçakla Los Angeles'e gidişidir.
Charlie, Claire'ye günlüğünü verir. Birşeyler hatırlaması için onunla konuşur.
Flashback(Charlie)
Charlie bir arkadaşıyla barda oturmaktadır. Barda bulunan zengin bir kız hakkında konuşmaktadırlar. Arkadaşı,Charlie'ye onunla arkadaşlık etmesini söyler. Charlie kızın yanına gider ve konuşmaya başlarlar.
Sayid, Claire'nin kaçtığına inanmaz ve onu aralarına gönderdiklerini söyler. Jack ve Charlie buna karşı çıkarlar. Charlie ve Jin, mağaralara dönmektedir. Bir ses duyarlar. Jin'in kafasına taş atılır ve bayılır. Ethan gelir ve Charlie'ye eğer Claire'yi geri vermezlerse hergün gelip birini öldüreceğini söyler. Charlie olanları Locke ve Jack'e anlatır. Jack herkesin mağaralara gitmesinin güvenli olacağını söyler. Locke, bunun tehlikeli olacağını herkesin mağarada kapana sıkışacağını söyler. Locke'nin bir planı vardır.
Flashback2(Charlie)
Charlie, kızın evindedir. Kız içecek birşeyler hazırlarken Charlie evdeki gümüş eşyaları incelemeye başlar.
Kız Charlie babasıyla tanışması için yemeğe davet eder.
Locke, plajda bir güvenlik çemberi oluşturmaya başlar. Ses çıkartan tuzaklar yerleştirirler.
Flashback3(Charlie)
Charlie, kızın babasıyla yemektedirler. Charlie, Driveshaft'ın dağıldığını ve işsiz olduğunu söyler
Kızın babası iş konusunda Charlie'ye yardımcı olacaktır. Olanları arkadaşına anlatan Charlie'ye arkadaşı tepki gösterir. Amaçları kızın evini soymaktır. Arkadaşı eğer soygunu yapmazsa ona bir daha uyuşturucu vermeyeceğini söyler.
İlk gece nöbeti tutulmaya başlar plajda. Boone, nöbettedir ve tuzaklardan birinin sesini duyar. Koşarak ormana dalar. Gelen Walt'ın köpeğidir. Sayid ve Locke'de Boone'un yanına gelir. Bu arada plajdan kadın çığlığı duyulur. Koşarak sahile gelirler. İçlerinden biri ölmüştür. Alarmları nasıl geçtiğini tartışırlarken; Locke, adamın denizden geldiğini söyler. Ölen kazazede Steve'ye cenaze töreni düzenlerler.
Herkes Claire'den uzak durmaya başlamıştır. Claire, bunun nedenini Charlie'ye sorar. Charlie, merak etmemesini kendisinin onunla ilgileneceğini söyler. Claire, sinirlenir kendi kendime bakabilirim der ve yanından uzaklaşır.
Flashback4(Charlie)
Charlie, takım elbisesini giymiş, kız arkadaşının evinde onunla birlikte ilk iş gününe hazırlanmaktadır. Fotokopi makinası satışı yapacaktır. Charlie, kız arkadaşı odadan çıkınca gümüş bir tabakayı cebine atar.
Jack, Locke'yle konuşmaktadır. Jack; Ethan'ın izini sürüp süremeyeceğini sorar Locke'ye. Locke, avantajın Ethan'da olduğunu onunla ellerinde sopayla mücadele edemeyeceklerini, Ethan'ın adayı çok iyi bildiğini anlatır.
Jack, uçakta buldukları çantanın içindeki silahlardan bahseder. Claire'yi yem olarak kullanıp Ethan'ı yakalamak için plan yaparlar.
Flashback5(Charlie)
Charlie satış için bir şirkete gelmiştir. işler pek yolunda gitmez. Uyuşturucu yüzünden ortalığa kusar. Hastaneye kaldırılır.
Jack, Kate, Sawyer, Locke ve Jack birer silah alır ve planı uygulamaya koyarlar. Ethan'ı canlı ele geçirmek istemektedirler. Charlie'de gelmek ister. Ama kabul etmezler. Akşam olunca Claire, ormana girer. Herkes yerini almıştır. Artık Ethan'ın gelmesi beklenmektedir. Claire'nin çığlığı duyulur. Ethan gelmiştir. Ethan ve Jack kavga ederler. Jack'in silahı düşmüştür. Jack, Ethan'ı yakalar. Jack'in düşürdüğü silahı alan Charlie, Ethan'ı delik deşik eder. Sabah olur. Jack, Charlie'ye neden yaptığını sorar. Onun bir daha Claire'e yaklaşmaması için öldürdüğünü söyler.
Flashback6(Charlie)
Charlie, kızın evine gelir. Kız, gitmesini ister. Charlie, hastaneye kaldırıldığında cebindeki gümüş tabakayı bulmuşlardır ve doktor tabakayı kızın babasına iade etmiştir. Kız, Charlie'nin bir keş olduğunu söyler. Neden evdeki eşyaları alıp gitmediğini ve babasının bulduğu işi kabul ettiğini sorar. Charlie, sanırım sana bakabilmek için der. Kız sen asla birine bakamzsın diyip kapıyı Charlie'nin suratına kapatır.

Film Ara, Film İzle
Lost 1. Sezon 15. Bölüm Türkçe indir


Etiketler

Lost 1. Sezon 15. Bölüm Türkçe programının en son versiyonunu ve Lost 1. Sezon 15. Bölüm Türkçe programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Lost 1. Sezon 15. Bölüm Türkçe ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Lost 1. Sezon 15. Bölüm Türkçe tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Lost 1. Sezon 15. Bölüm Türkçe türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Lost 1. Sezon 15. Bölüm Türkçe'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.