Lost 1. Sezon 18. Bölüm Türkçe

Lost 1. Sezon 18. Bölüm Türkçe

Hurley merkezli bir bölümdür. Numaralar 4-8-15-16-23-42 olmak üzere loto oynayan Hurley’in hayatını berbat eden sayılar olduğundan kendisi tarafından uğursuz ve lanetli sayılmaktadır.
Jack ve Hurley, Michael’ın salında kullanılacak akü için Sayidden Fransız kadının yerini ister. Bu sırada Hurley Rousseau’nun notlarında 4,8,15,16,23,42 sayılarını görür
Flashback: Hurley’nin 4,8,15,16,23,42 sayılarından oluşan kuponuna lotoda büyük ikramiye vurur.
Gece yarısı Hurley Sayid’ e Rousseau’nun notlarındaki sayıları sorar.
Flashback: Hurley’in gazetecilerle röportajı sırasında dedesi ölür
Hurley Rousseau’ yu bulmak için yola çıkar.
Flashback: Loto sonrası uğursuzluklar Hurley’in peşini bırakmaz.
Flashback: Hurley lanetin sayılardan geldiğine inanmaya başlar
Küçük düşürülen Jin bir an önce adadan gitmeye uğraşmaktadır.
Sayid,Charlie ve Jack, Hurley’e yetişirler.
Flashback: Hurley akıl hastanesindeki arkadaşı Leonard’ı görmeye gelir. Sayıları Avustralyada yaşayan Sam Toomey isimli birinden duyduğunu ve onları loto oynamak için kullanmaması gerektiğini öğrenir.
Charlie geçerden köprü kopar.
Flashback: Hurley Sam’i bulmak için Avustralya’a gider. Sam Toomey çölün ortasında bir evde yaşamaktadır. Hurley’i Sam’in karısı karşılar ve eşinin öldüğünü söyler. Hurley onu niçin aradığını anlatınca, kadın bu iki arkadaşın Amerikan ordusunda deniz subayı olarak görev yaptıklarını ve bu sayıları onaltı yıl önce Güney Pasifik’te bir telsizden duyduklarını söyler. Sam de sayıları kullanarak bir ödül kazanmıştır ve onun da başına felaketler gelmiştir. Bu felaketlerden bir türlü kurtulamayan Sam en sonunda intihar etmiştir. Hurley umutsuzluğa kapılır, fakat kadın ona sayıların uğursuz olduğuna inanmadığını belirtir. Bunun ardından Hurley’nin Amerika’a dönmek için bindiği uçak düşer. Hurley uçağın düşmesinden kendini sorumlu tutmaktadır
Charlie ve Hurley orman içinde ilerlemeye devam eder. Duydukları bir silah sesi nedeniyle panikler ve kaçarlar, kaçarken de birbirlerinden ayrılırlar. Hurley birden karşısında Danielle’i bulur. Sayıları ve hikayesini anlatarak Danielle’e sayıların sırrının ne olduğunu sorar. Danielle’de sayıların anlamını bilmediğini, onaltı yıl önce adaya geldiğinde telsizde bu sayıların duyulduğunu ve mesajı silip yerine yardım mesajı kaydettiğini açıklar. Sayıların ona da pek şanslı gelmediğini ve bu sayıların Hurley’nin söylediği gibi lanetli olabileceğini düşündüğünü belirtir.
Sayid, Jack ve Charlie Hurley’i bulduğunda Hurley biraz olsun rahatlamıştır. Hurley ne konuştuklarını anlatmaz ama Fransız kadının ona verdiği pilleri gösterir.
Locke’ un bulduğu kapakta da o sayılar yazılıdır…

Film Ara, Film İzle
Lost 1. Sezon 18. Bölüm Türkçe indir


Etiketler

Lost 1. Sezon 18. Bölüm Türkçe programının en son versiyonunu ve Lost 1. Sezon 18. Bölüm Türkçe programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Lost 1. Sezon 18. Bölüm Türkçe ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Lost 1. Sezon 18. Bölüm Türkçe tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Lost 1. Sezon 18. Bölüm Türkçe türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Lost 1. Sezon 18. Bölüm Türkçe'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.