Lost 1. Sezon 19. Bölüm Türkçe

Lost 1. Sezon 19. Bölüm Türkçe

Locke bir magazada çalışmaktadır. Bir kadın gelir ve ona manalı manalı bakar.
Locke ve Boone, kapağı açmanın yolunu aramaktadır. Locke, ağaçlardan bir alet yapar. Yaptığı alet kırılır ama kapak açılmaz. Bu arada aletten sıçrayan bir parça, Locke'nin bacağını saplanır fakat Locke, bunu hissetmez. Boone ona bacağına birşeylerin saplandığını söyler. Locke ve Boone, yeni bir alet yapmaya karar verirler.
Flashback2(Locke)
Locke'un mesayisi bitmiştir. Otoparkta arabasına binerken, mağazadaki kadını, kendisine bakarken görür. Peşinden koşar. Kadını yakalar. Kadın Locke'ye annesi olduğunu söyler. Bir cafede konuşurlar. Evlatlık verildiğini söyler. Locke kendisinden ne istediğini sorar. Annesi ona çok özel biri olduğunu, bir tasarımın parçası olduğunu, onu bulmasının olacak şeylerin işareti olduğunu söyler. Locke, babasını sorar. Annesi babasının olmadığını onun kusursuz yaratıldığını söyler.
Sawyer, Sun'dan başağrısı için bir bitki ister. Aspirin baş ağrısını geçirmiyordur. Bunu öğrenen Kate, Jack'e bunun sebebini sorar. Jack, hastanın Sawyer olduğunu öğrenir. ona yardım etmek isteyeceğini fakat Sawyer'in kendisine yardımcı olmayacağını söyler.
Boone, Locke'ye artık yardım etmeyeceğini kapağı açmak için boşuna uğraştıklarını söyler ve Locke'la tartışmaya başlarlar. Locke, ada bize yardım edecektir der. Boone, bu sözle dalga geçer. Locke adanın onlara bir işaret vereceğini söyler, Boone nasıl bir işaret beklediğini sorar, bu sırada küçük bir uçağın adaya düştüğünü görürler.( Bu locke'nin gördüğü rüyadır)
Flashback3(Locke)
Locke, bir dedektif tutmuştur. Dedektif, dna testi sonucu annesinin o olduğunu fakat annesinin akıl hastası olduğunu defalarca hastanede yattığını söyler. Babası hakkında bilgi olup olmadığını sorar. Dedektif, babasının adresini Locke'a verir. Locke, babasının evine gider. Babası büyük bir evde oturuyordur. Zengindir. Babası, ona annesinin hamile olduğunu bildiğini fakat kürtaj yaptırdığını sandığını söyler. Sonrada annesinin izini kaybettiğini anlatır. Babası, Locke'ye hiç aile kuramadığını söyler. Haftasonu için Locke'yi av partisine davet eder. Locke kabul eder.
Sabah Locke, Boon'a gördüğü rüyayı anlatır. Michael ve Jin sal yapımını hızlandırmışlardır. Jack, onların yanına gelir. Muhabbet ederler. Jack, kıyıda oturan Sawyer'i görür. Yanına gelir ve başağrısı için ona yardım teklif eder.
Sawyer'e bir kaç test yapmak istediğini söyler fakat Sawyer kabul etmez.
Locke ve Boone, rüyada gördüğü uçağı bulmaya giderler. Locke'nin bacağı gitgide güçsüzleşir. Ormanda yürürken bir ceset bulurlar.
Flashback4(Locke)
Locke, babasının evine gider. Araları çok iyidir. Fakat babasını diyaliz makinasına bağlı olduğunu görür. Babasının böbrekleri iflas etmiştir.
Sawyer'in başağrısı dayanılmaz hale gelir. Kate, onu Jack'e götürür. Jack testler yapar. Sorular sorar. Sorular Sawyer'i sinirlendirir. Ordan ayrılır. Kate, Jack'e Sawyer'in nesi olduğunu sorar. Jack, Sawyer'in gözlüğe ihtiyaç duydugunu anlatır.
Locke, Boone'a kaza öncesi felçli olduğunu anlatır. Adanın bilmediği sebeplerden dolayı ona bacaklarını geri verdiğini anlatır. Locke, artık yürüyemez hale gelir.
Flashback5(Locke)
Locke, babasıyla ava çıkar. Babası, hala vakti varken bir araya gelmelerini sağladığı için annesine minnettar olduğunu söyler. Böbrek nakli olmazsa yakında öleceğini ve son zamanlarını oğluyla geçirmenin kendine iyi geldiğini anlatır.
Boone, Locke'nin koluna girer ve uçağı aramaya başlarlar. Uçağı bulurlar. Uçak ağaçların tepesinde kalmıştır. Locke, Boone'a oraya tırmanması gerektiğini söyler.
Flashback6(Locke)
Locke, babasına böbreğini vermek için hastanededir. Ameliyat başlar.
Jack, Sawyer'in yanına gelir ve başağrısının sebebinin hipermetrop olmasından kaynaklandığını söyler.
Ona gözlük verir.
Boone, uçağa girmayi başarır. Fakat uçağın bulunduğu yer çok sakattır. Uçak, her an bulunduğu yerden yere çakılabilecek bir konumdadır. Boone, uçağın içinde işe yarar birşeyler arar. Boone, uçakta meryem ana heykelleri bulur bunların içinde uyuşturucu vardır. Uçakta işe yarar bir şey bulamazlar, fakat uçağın telsizi hala çalışıyordur. Boone, telsizde biriyle konuşur ve onlara uçak kazasından kurtulduklarını söyler. Bu sırada uçak yere çakılır. Boone, ağır şekilde yaralanır. Locke, onu mağaralara taşır. Jack, Boone'a hemen müdahale eder. Locke'ye ne olduğunu sorar, Locke avlandıkları yerin yakınlarındaki uçurumdan düştüğünü söyler. Jack, Locke'ye bir kaç soru sorar fakat araksını dönünce Locke'nin ortadan kaybolduğunu görür.
Flashback7(Locke)
Locke kendine gelir. Hemşireye babasını sorar, hemşire babasını tanımadığını fakat Mr. Cooper'in hastaneden ayrıldığını söyler. Not bırakıp bırakmadığını sorar. Babası hiç bir şey demeden oratan kaybolmuştur.
Annesi, Locke'nin yanına gelir. Babasının kendisine para verdiğini ve bu yüzden onu bulduğunu söyler. Locke, böbreği için babası tarafından kandırlmıştır. Locke, yıkılır. Hastaneden çıkar ve babasının yanına gider. Ama kapıdaki güvenlik içeri girmesine izin vermez. Çaresiz ordan ayrılır.
Locke, kapağın oraya gelir ve adayla konuşmaya başlar. Ona dediği herşeyi yaptığını fakat neden birşeyler olmadığını haykırır. Bu arada kapağın içinde çok güçlü bir ışık çıkar.

Film Ara, Film İzle
Lost 1. Sezon 19. Bölüm Türkçe indir


Etiketler

Lost 1. Sezon 19. Bölüm Türkçe programının en son versiyonunu ve Lost 1. Sezon 19. Bölüm Türkçe programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Lost 1. Sezon 19. Bölüm Türkçe ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Lost 1. Sezon 19. Bölüm Türkçe tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Lost 1. Sezon 19. Bölüm Türkçe türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Lost 1. Sezon 19. Bölüm Türkçe'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.