Lost 1. Sezon 22. Bölüm Türkçe

Lost 1. Sezon 22. Bölüm Türkçe

Kate, bir otel odasına gelir. Saçları sarıdır. Birşeylerden saklanıyordur.
Kate, plajda polisin çantasından aldığı uçakla oynarken; Charlie, gelir ve konuşurlar. Kazazedelerden Artz, Muson mevsiminin başladığını hemen yapılan salla yola çıkmazlarsa rüzgarın onları antartikaya götüreceğini söyler. Michael, hemen yola çıkma kararı alır. Kate, Michael'in yanına gider ve kendisininde onlarla gitmek istediğini söyler. Michael, salın 4 kişilik olduğunu ve dolu olduğunu söyler.(Sawyer, Jin, Michael ve Walt) Kate, Sawyer'in yerine kendisini alması gerektiğini söyler. Michael, onunla anlaşma yaptığını bunu yapamayacağını söyler. Kate, sal kullanabildiğini ve Sawyer'in salda olmasının Walt için kötü olacağını söyler. Michael, oğlu için en iyi kararı kendisinin vereceğini ve Sawyer'ın kendisiyle geleceğini söyler.
Flashback2(Kate)
Kate, hastaneye gelir. Elinde çiçek vardır. Bir odaya doğru gider. Odanın önünde polis vardır.
Kate, beklemeden devam eder. Hastanede çalışan doktor Tom, Kate'nin arkadaşıdır. Kate, gizlice arabasına biner ve Tom, arabaya geldiğinde onunla konuşur. Tom, Kate'yi gördüğüne şaşırır ve burada ne yapıyorsun der. Kate annesinin kanser olduğunu söyler. Kate,Tom'a yardımına ihtiyacım var der.
Sun, Jin'le konuşmaya çalışır. Jin, ona pek yüz vermez. Sayid ve Jack, ormanda yürüyorlardır. Jack, Sayid'e kendisini nereye götürdüğünü sorar. Locke, ağaçların arasından çıkar ve Sayid'in Jack'i getirmesini kendi istediğini söyler. Jack'e bir şey gösterip o konuda fikrini almak istiyordur. Beraber kapağın olduğu yere giderler.
Michael ve Sawyer konuşmaktadır. Michael, Sawyer'in deniz hakkında hiç birşey bilmediğini farkeder.
Ona belkide kendileriyle gelecek doğru adamın o olmadığını söyler. Michael, ona Kate'nin söylediklerini anlatır. Sawyer, sinirle Kate'nin yanına gelir ve tartışmaya başlarlar. Sawyer, Kate'nin suçlu olduğunu bildiğini ve sırf bu yüzden adadan kaçmak istediğini bildiğini söyler. Eğer salda yer istemeye devam ederse bunu herkese anlatacağını ima eder. Kate, ise eğer o yeri isterse alacağını söyler. Walt'la Michael konuşurken Michael bir anda kötüleşir. Walt'a Jack'i getirmesini söyler. Walt, yolda Sun ve Kate'ye rastlar. Sun ve Walt, Michael'in yanına gider. Kate, Jack'i arar.
Jack, Sayid ve Locke, kapak hakkında konuşurlar. Jack, kapağı nasıl açacaklarını sorar. Sayid, orayı açmanın iyi bir fikir olmadığını, İçerde belkide dışarı çıkmaması gereken bir şey olduğunu söyler. Ordan ayrılırlar. Yolda Kate gelir ve durumu anlatır. Jack, Michael'in yanına gelir.
Flashback3(Kate)
Tom evlidir ve bir çocuğu vardır. Karısı ailesini ziyarete gitmiştir. Kate, Tom'a hala orda mıdır der. Tom geceyarısı olduğunu başka zaman bakabileceğini söyler. Kate, Tom'u ikna eder. Arabayla bir ağacın yanına gelirler. Ağacın altını kazmaya başlarlar.
Jack, Locke'ye birinin Michael'i zehirlediğini söyler. Su şişesinin içinde birşeyler bulmuştur. Jack, Michael'e durumu anlatır. O da Sawyer'den şüphelenir. Hurley, Jack'e Kate ve Sawyer'in saldaki yer konusunda tartıştığını söyler. Jack, Kate'ye Michael'i zehirliyip zehirlemediğini sorar. Kate, bu kadar aşağılık biri miyim diye sorar, Jack bunu bilmediğini söyler.
Flashback(Kate)
Kate ve arkadaşı Tom ağacın altını kazarlar. Kazdıkları yerden kutu çıkartırlar. Bunu yıllar önce oraya gömmüşlerdir. İçinde Kate'nin bankadan çaldığı uçak maketi, bir kaset ve bir kaç küçük eşya çıkar. Kaseti dinlerler. Kasette bu kutuyu koydukları yerden 20 yıl sonra çıkartacaklarını konuşurlar. Kasette Tom, Kate'yi asla yalnız bırakmayacağını söylemektedir. Kate ve Tom çocukken sevgilidirler.Kate, Tom'u öper. Kate bunun için özür diler. Hastaneye dönerler.
Walt, Locke'nin yanına gelir ve babasını zehirlemediğini söyler. Locke, arakdaş olduklarını babasına zarar vermeyeceğini bildiğini söyler. Bu esnada Walt, "sakın açma o şeyi"der. Locke neyi diye sorar. Walt, sadece açma der ve ordan uzaklaşır.
Michael, Sawyer'e salda yer almayacağını söyler. Sawyer ise bir anlaşmaları olduğunu hatırlatır, fakat Michael, beni zehirleyerek o anlaşmayı iptal ettin der. Tartışırlar. Sawyer sinirlenir ve Kate'in çantasını alır. Çantanın içinden ölenlerden birinin pasaportu çıkar. Sawyer, Kate'nin bir suçlu olduğunu ve kimse gelmeden adadan uzaklaşmaya çalıştığını anlatır. Kate, ona susmasını söyler. Sawyer ise Kate'nin kimseyi umursamadığını söyler.
Flashback(Kate)
Tom, Kate'nin annesini röntgen çekimi için zemin kata indirir. Kate, orda saklanıyordur. Annesi baygındır. Kate onla konuşur. Annesi kendine gelir. Annesinden onu üzdüğü için özür diler. Annesi yardım diye bağırmaya başlar. Doktor içeri gelir. Kate odadan çıkar, güvenlik görevlisi onu durdurur. Kate, güvenlik görevlisini bayıltır. Hastaneden uzaklaşmak için Tom'dan arabasının anahtarını ister. Tom'da onla geleceğini söyler. Birlikte arabaya binerler. Otoparkın çıkışında polis durmalarını söyler. Kate, arabayı durdurur ve Tom'un dışarı çıkmasını söyler. Tom kabul etmez. Kate arabayı polisin üzerine sürer. Polis ateş eder. Tom ölür. Kate, arabadan çıkarak kaçar. Fakat Tom'un oyuncak uçağı ve kutunun içindekiler arabada kalır.
Sawyer, Kate'ye neden kaçmak istediğini herkese anlatmasını ister. Kate, suçlu olduğunu, arandığını fakat Michael'i zehirlemediğini söyler. Jack, Sun'un yanına gelir. Jin'in gitmesini istemiyorsun değil mi diye sorar ve ilacı kendisinin koyduğunu bildiğini söyler. Sun, yaptığını itiraf eder. "Sadece gitmesini istemedim"der. Walt, babasına tekneyi kendisinin yaktığını söyler. Adadan ayrılmak istemediğini söyler ve özür diler. Michael, sorun olmadığını isterse gitmeyebileceklerini söyler. Walt, gitmeliyiz der. Sun, Kate'nin yanına gelir Jack'in herşeyi bildiğini fakat fikrin Kate'den çıktığını ona söylemediğini anlatır. Kendisine yapılanlara rağmen kimseye bir şey söylemediği için ona teşekkür eder.

Film Ara, Film İzle
Lost 1. Sezon 22. Bölüm Türkçe indir


Etiketler

Lost 1. Sezon 22. Bölüm Türkçe programının en son versiyonunu ve Lost 1. Sezon 22. Bölüm Türkçe programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Lost 1. Sezon 22. Bölüm Türkçe ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Lost 1. Sezon 22. Bölüm Türkçe tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Lost 1. Sezon 22. Bölüm Türkçe türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Lost 1. Sezon 22. Bölüm Türkçe'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.