Lost 1. Sezon 23. Bölüm Türkçe

Lost 1. Sezon 23. Bölüm Türkçe

Michael ve Walt otelde kalıyorlardır. Gecenin bir yarısı Walt, televizyonu açar. Sesini sonuna kadar açar.
Michael tv'yi kapatır. Walt, odadan dışarı çıkar. Michael, onu zorla odaya götürür. Walt ona sen benim babam değilsin diye bağırır.
Walt, sabah erkenden kalkar. Ormana çişini yapmaya giderken birini görür. Herkesi uyandırır. Gelen Russo'dur. Sayid, Russo'ya neler olduğunu sorar. Russo, ise Diğerlerinin geldiğini söyler. Russo, anlatmaya başlar herkes Russo'yu dinler. Russo, 16 yıl önce olan gemi kazasını anlatır. Adaya geldiğinde hamile olduğunu söyler.
Bebeği doğurduktan sonra bir gece ormanda siyah duman gördüğünü sonra diğerlerinin gelip çocuğu Alex'i götürdüklerini söyler. Ve şimdi Clair'in bebeği ve sizin için geliyorlar der. Tek yolun kaçmak ya da ölmek olduğunu söyler. Jack, salı hemen denize indirmeleri gerektiğini söyler ve herkesi yardıma çağırır. Herkes salı suya indirmek için seferber olur. Sal kontrolden çıkar ve bir parçası kırılır. Michael, Sawyer'i suçalar. Bu arada Walt, ormandan siyah dumanın yükseldiğini görür.
Jack saklanmak için kapağı açmaları gerektiğini düşünür. Russo'yu kapağın olduğu yere götürürler. Russo kapağın ne olduğunu bilmiyordur. Sayid ise hala kapağın açılmaması gerektiğine ısrarlıdır. Russo, kapağı dinamitle açabileceklerini ve gemisinde dinamit olduğunu söyler.
Flashback2(Jack)
Jack havaalanında barda içmektedir. Yanında esmer bir bayan oturur ve sohbet etmeye başlarlar. Kadın aynı uçakta uçtuklarını söyler. Kadın, Jack'e uçuş görevlisiyle babasının cenazesi hakkında konuşurken onları duyduğunu ve adının Ana-Lucia olduğunu söyler. Ana Lucia'nın telefonu çalar. Gitmek zorunda olduğunu konuşmaya uçakta devam edebileceklerini söyler.Jack'in yanından ayrılırken Jack'e kötü günlerin bittiğini söyler.
Jack, plajda herkesi toplar ve kapak ve ambardan bahseder ve yapacaklarını anlatır. Artz, Jack'in yanına gelir ve dinamitler hakkında bilgisi olduğunu onlara yardım edebileceğini söyler. Michael ve Sawyer, sal konusunda tartışırlar ve Sawyer kendi hatası olmadığını anlatır. Michael hala sinirlidir.
Flashback3(Sawyer)
Sawyer, karakolda polis müdürüyle konuşmaktadır. Sawyer, polis müdürünü bar kavgasında dövmüş hatta aynı kavgada bir bakanıda aradan çıkarmıştır. Müdür, Sawyer'in suç dosyasının kabarık olduğunu ve onunla uğraşmak yerine Avustralya'dan sınırdışı edileceğini anlatır. Bir daha da asla buraya dönmemesini söyler.
Jack, ormanda ağaç kesen Sawyer'in yanına gelir ve ona tabanca verir. Ona şans diler. Jack yanından ayrılırken Sawyer onu çağırır. Ve barda tanıştığı adamı anlatır. Adamın kendisine çocuğuyla arasında sorunlar olduğunu ama sebebinin kendisi olduğunu söylediğini Jack'e anlatır. Oğlunu telefonla aramaya cesareti olmayan bir adam olduğundan bahseder, bu adam Jack'in babasıdır. Jack ağlar. Sawyer, dünya ne kadar küçük der.
Flashback3(Kate)
Kate ve polis uçağa binmek üzeredir. Görevli polisin çantasındaki silahları görür. Görevli çantadaki uçak maketinin ne olduğunu sorar. Polis, onun Kate'nin çocukluk aşkına ait olduğunu ve onu Kate'nin öldürdüğünü söyler. Hatta bu oyuncak uçak için Kate'nin banka bile soyduğunu anlatır.
Herkes mesaj yazar ve bir şişeye koyarlar. Bunu salla göndereceklerdir. Jack, Kate, Locke, Hurley, Artz ve Russo, plajdan ayrılır. Salla gideceklerle vedalaşırlar. Kate, Sawyer'i arar ama Sawyer yoktur.
Jack, Kate, Locke, Hurley, Artz ve Russo. ormanda yürürler. Yağmur yağmaktadır. Sesler duyarlar. Artz bakmak için o yöne yönelir. Bir anda koşarak gelir ve bağırır. Kaçınnnn. Grupraki herkes kaçışır. Dev bir yaratığa ait ayak sesleri duyarlar. Gizlenirler. Sesler uzaklaşır. Kate, Russo'ya bunun ne olduğunu sorar. Russo, güvenlik sistemi olduğunu anlatır. Jack neyi koruduğunu sorar. Russo, adayı diye cevap verir.
Walt, köpeği Vincent'i Shannon'a emanet eder.Shannon, bunun nedenini sorar, Walt'da annesi öldüğü zaman kimsenin onunla konuşmadığını, herkesin hiçbirşey olmamış gibi davrandığını ve bu zamanlarda kendisinin köpeğiyle konuştuğunu anlatır. Vincent'le Boone, hakkında konuşabileceğini, onun iyi bir dinleyici olduğunu söyler. Shannon acayip duygulanır.
Flashback4(Boone-Shannon)
Havaalanında beklemektedirler. Shannon bankta oturur. Sayid yanına gelir ve çantasına göz kulak olup olmayacağını sorar. Shannon, yüzüne bile bakmaz ve tamam der. Boone gelir ve yine Shannon'un beceriksizliği üstüne tartışırlar. Shannon, güvenlik görevlisine az önce arap bir teroristin çantasını bırakıp kaçtığını söyler. Boone'a dönüp hala yeteneksiz olduğumu düşünüyor musun diye sorar. Polis arap arkadaşı aramaya başlar.
Sayid, sala telsiz sistemini kurar ve nasıl kullanacağını anlatır.
Flashback5(sun ve jin)
Sun ve Jin havaalanında birşeyler atıştırmaktadırlar. Yan masadaki çift onlar hakkında ingilizce konuşmaktadır.
Sun konuştuklarını duyar. Jin'in üstüne kahve döker. Jin tuvalete gider.
Sun salın yanına Jin le konuşmaya gelir. Ona hazırladığı kore ingilizce sözlüğü verir. Jin, ağlamaya başlar. Herşey için üzgün olduğunu söyler. Sun, gitmesi gerekmediğini söyler. Jin ise Sun'un olanların hiçbirini haketmediğini herşeyin kendi hatası olduğunu söyler. Gitmesi gerktiğini çünkü onu kurtarmasının tek yolunun bu olduğunu ve Jack'le kalması gerektiğini, Jack'in onu koruyacağını söyler. Sarılırlar(acayip duygusal bir sahne)
Salın yola çıkma zamanı gelmiştir. Son vedalaşmalar ve sal denize açılır.

Film Ara, Film İzle
Lost 1. Sezon 23. Bölüm Türkçe indir


Etiketler

Lost 1. Sezon 23. Bölüm Türkçe programının en son versiyonunu ve Lost 1. Sezon 23. Bölüm Türkçe programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Lost 1. Sezon 23. Bölüm Türkçe ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Lost 1. Sezon 23. Bölüm Türkçe tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Lost 1. Sezon 23. Bölüm Türkçe türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Lost 1. Sezon 23. Bölüm Türkçe'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.