Anti-Trojan Elite 5.0.5

Anti-Trojan Elite 5.0.5

Anti Trojan Elite bir kötü niyetli yazılım kaldırma aracıdır. Malware olarak tabir edilen ve zarar verici kodlar ile yazılmış olan yazılımlar içerisinde trojanlarda bulunmaktadır. Türkçe ifadesiyle truva atı denilen bu zararlıları Anti Trojan Elite yazılımı sistem üzerinden silebilmektedir. Sisteminizdeki dosya, klasörler ya da kayıt defterindeki truva atlarını algıladıktan sonra, bu zararlıları sistemden temizleyebilmektedir.
Yazılım gerçek zamanlı bir korumaya sahip olup, sistemde etkin biçimde çalışmakta ve zararlılar daha sisteme girmeden onları engelleyebilmektedir. Şu an 35000'in üzerinde truva atı, solucan ve keylogger zararlısını algılayabilmekte olan yazılım otomatik güncelleme özelliği ile hızlı biçimde bu sayıyı arttırmaktadır.
İçerisindeki araçlar ile sistem güvenliği koruma konusunda da oldukça iyi durumdadır. Bu araçlar ile ağ bağlantılarını denetleyip, şüpheli bulduğu bağlantıları kesebilmektedir. Sistem üzerinde çalışmakta olan uygulamalardan yine şüpheli olanları sonlandırabilmektedir. Kayıt defterinde yapılan değişiklikleri izlemekte ve eğer sisteme zarar verecek olan bir değişiklik olmuşsa bunu onarabilmektedir.
Oldukça iyi bir tarama bölümü olan yazılımla belirlediğiniz dosya ve klasörleri, sisteminizdeki bir sürücüyü, sabit diskinizin tümünü, kayıt defterini, çalışan uygulamaları taratabilirsiniz.
Son sürümü ile truva atı algılama tabanı güncellenmiş.
Anti Trojan Elite is a malware removal tool. Were described as malware and harmful software code written in that there are trojans. In the words of this malicious trojan horse called Turkish Anti-Trojan Elite software can be deleted through the system. Your system files, folders, or after detection of Trojan horses in the registry, these pests can be removed from the system.
Having a real-time protection software, the system is functioning effectively and in a more harmful to the system can prevent them from entering. There are currently over 35000'in trojans, worms and keyloggers that can detect malicious software with automatic update feature to quickly increase this number.
In vehicles with safety protection system in a very good condition. Check this vehicle with the network connections, the suspect cut the links that can be found. Applications are running on the system still ends suspicious ones can. Track changes in the registry, and if the damage to the system that can repair this if you had a change.
The software is a good part determined by scanning the files and folders to a drive on your system, your entire hard disk, the registry, you can browse the running applications.
With the latest version of Trojan horse detection database has been updated.

Anti-Trojan Elite 5.0.5 indir


Anti-Trojan Elite 5.0.5 programının en son versiyonunu ve Anti-Trojan Elite 5.0.5 programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Anti-Trojan Elite 5.0.5 ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Anti-Trojan Elite 5.0.5 tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Anti-Trojan Elite 5.0.5 türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Anti-Trojan Elite 5.0.5'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.