1.4.1.4 Portable Wondershare FLV Pro Downloader

1.4.1.4 Portable Wondershare FLV Pro Downloader

Wondershare FLV Downloader Pro profesyonel bir araç, o RTMP veya HTTP protokolü, Yahoo, YouTube, CNN, MySpace vb gibi siteler tüm indirebilirsiniz olursa olsun FLV (Flash Video) online sitelerinden video indirmek için yerel sadece saniyeler içinde disk. The built-in powerful FLV converter will convert the downloaded videos to any other kinds of formats you need, such as AVI, WMV, MPEG, MOV, etc. Dahili güçlü FLV dönüştürücü size, AVI, WMV, MPEG, MOV, gibi ihtiyaç biçimleri başka türlü indirilen videoları dönüştürür
Key Features Temel Özellikler
Download FLV video from Yahoo, YouTube, MySpace... Yahoo, YouTube, MySpace indirin FLV video ...
FLV Downloader Pro enables you to download almost all sharing video websites. FLV Downloader Pro, tüm video paylaşım siteleri neredeyse download sağlar. Mainly there are two kinds of protocol, the first is RTMP, While the other one is HTTP. Esas orada protokol iki türü vardır, ilk RTMP, diğeri HTTP iken bir. With FLV Downloader Pro, you can download all of them. FLV Downloader Pro ile, hepsini indirebilirsiniz.
RTMP video sites: Yahoo! TV, Y! RTMP video siteleri: Yahoo! TV, Y! Music, AdobeTV, video.on.nytimes.com, blogtv, etc. Müzik, AdobeTV, video.on.nytimes.com, blogtv vb
HTTP video sites: YouTube, Google, MySpace, Dailymotion, Metacafe, etc. HTTP video siteleri: YouTube, Google, MySpace, Dailymotion, Metacafe, vb
Convert FLV video to AVI, MP4, WMV, MPEG, MP3... AVI, MP4, WMV, MPEG, MP3 dönüştürme FLV video ...
There is a powerful built-in FLV converter attached to this software. güçlü-FLV dönüştürücü bu yazılıma bağlı inşa Vardır. Therefore, you can convert downloaded FLV videos to many other kinds of formats, such as AVI, WMV, MPEG, MOV and more, thus to meet your various demand to fit iPod, iPhone, PSP, Apple TV, Zune, etc. Bu nedenle, AVI, WMV, MPEG, MOV ve gibi formatları birçok çeşit, daha fazla, bu nedenle çeşitli talebi karşılamak için FLV videoları indirilen dönüştürebilirsiniz, iPhone, PSP, Apple TV, Zune, iPod gibi uygun
Powerful FLV player enable you to view downloaded videos Güçlü FLV player indirdiğiniz videoları izleyebilmek için etkinleştirmek
When you downloaded the FLV videos from online sites, you may want to view them at the first time. Çevrimiçi sitelerinden FLV videoları indirilen, ilk anda görmek isteyebilirsiniz. Take your time. Acele etmeyin. You are just a click away. Sadece bir tıklama uzakta. Double click the video or click Play from the top bar, FLV player helps you to achieve that. üst çubuğundan çift tıklayın video veya tıklama Çal, FLV player o ulaşmak için yardımcı olur. Apart from just playing FLV files, FLV player can also play audios, videos and high definition files. Apart sadece FLV dosyalarını oynatmak gelen FLV player da müzikler, videolar ve yüksek çözünürlüklü dosyalarını çalabilir.
Batches download FLV videos without limitation Kümelerle sınırlama olmaksızın FLV video indirmek
When you are just downloading a piece of your favorite video clips, you just happened to find another great one, what you're gonna do? Ne zaman sadece en sevdiğiniz video klip bir parça indirirken, sadece başka büyük bulmak oldu, ne yapacaksın? Waiting one be downloaded and then starts the other one? tek ve indirilebilir bekliyorum sonra diğeri başlar? You don't have to. Size yok. FLV Downloader Pro enables you to batched download at a time without limitation. FLV Downloader Pro toplu indirmek için sınırlama olmaksızın her seferinde size sağlar.
Support adds URL to realize the downloading Destek URL gerçekleştirmek için ekler indirme
If you just happened to know the video's URL, super easy to download. sadece, süper kolay indirmek için video URL'sini bilmek olsaydı. Click Add URL on the top tool bar. Tıklatın üst araç çubuğundaki URL ekleyin. The download will start right away. Download hemen başlayacaktır. Make sure the URL is correct. URL doğru olduğundan emin olun.
Support multiple browsers Destek çoklu tarayıcılar
No matter what kind of browser you are accustomed to use, IE6, 7, 8, Firefox, Maxthon, Safari, Opera, Chrome, etc., FLV Downloader Pro perfectly match all of them. tarayıcı ne tür olursa olsun kullanmak alışık olduğundan, IE6, 7, 8, Firefox, Maxthon, Safari, Opera, Chrome, vb FLV Downloader mükemmel hepsini maç Pro.
Support adds IE cache files and converts them Destek IE cache ekler dosyaları ve onları dönüştürür
Besides, FLV Downloader Pro supports add IE cache files and convert them to different kinds of formats. Ayrıca, FLV Downloader Pro destekler IE önbellek dosyalarını ekleyin ve biçimleri farklı onları dönüştürmek.

1.4.1.4 Portable Wondershare FLV Pro Downloader indir


Etiketler

1.4.1.4 Portable Wondershare FLV Pro Downloader programının en son versiyonunu ve 1.4.1.4 Portable Wondershare FLV Pro Downloader programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra 1.4.1.4 Portable Wondershare FLV Pro Downloader ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. 1.4.1.4 Portable Wondershare FLV Pro Downloader tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz 1.4.1.4 Portable Wondershare FLV Pro Downloader türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana 1.4.1.4 Portable Wondershare FLV Pro Downloader'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.