FBackup 4.4.215

FBackup 4.4.215

FBackup hem kişisel ve kurumsal kullanımlar için ücretsiz bir yedekleme yazılımıdır. It protects your important data by backing it up automatically to any USB/Firewire device, local or network location. Bu otomatik olarak USB / Firewire aygıt veya ağ konumuna yerel yedekleme ile önemli verilerinizi korur. The backed up data can be either compressed (using standard zip compression) or an exact copy of the original files. Yedeklenmiş verileri ya () veya orijinal dosyaların bir kopyasını standart zip sıkıştırma kullanılarak sıkıştırılmış olabilir.

FBackup has a simple interface and guides you through the process of defining a backup job using a friendly wizard that asks you: FBackup kullandığınız bir dostu sihirbaz sorar iş yedek tanımlamanın basit bir işlem aracılığıyla arabirimi kılavuzları ve:
* Where do you want to store the backup (the destination). * Nereye yedekleme (hedef) saklamak istiyorum.
* What do you want to backup (the sources). * Ne sırt (kaynaklar) istiyorum.
* How do you want to run the backup (using full backup that zips the files, or mirror backup that doesn't zip them). * Nasıl) (eğe, ya da onları zip yok ayna yedek fermuarlar tam yedekleme kullanarak yedekleme çalıştırmak istiyorum.
* When do you want to run the backup (you can schedule it to run autmatically or run it manually). * Ne zaman bunu autmatically çalıştırmak veya manuel olarak çalıştırabilirsiniz) zamanlayabilirsiniz yedekleme (koşmak istiyorum.

Main Features: Ana Özellikler:
It's free for personal and commercial purposes Ücretsiz kişisel ve ticari amaçlar için's
Automatic backups Otomatik yedekleme
Backup with standard zip compression Standart zip sıkıştırması ile Yedekleme
Exact copies of files dosyaların tam kopyalarını
Run actions before/after backup önce kaç eylemleri / backup sonra
Easy to use Kolay kullanım
Automatic updates Otomatik güncellemeler
Multiple backup destinations Birden fazla yedekleme destinasyonlar
Backup plugins Yedekleme eklentileri
Backup open files Yedekleme açık dosyaları
Multi-language Çoklu dil

Etiketler

FBackup 4.4.215 programının en son versiyonunu ve FBackup 4.4.215 programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra FBackup 4.4.215 ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. FBackup 4.4.215 tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz FBackup 4.4.215 türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana FBackup 4.4.215'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.