Ashampoo ClipFinder 2,09 HD

Ashampoo ClipFinder 2,09 HD

Görünüm bul kaydetmek ve HD ya da SD web videoları dönüştürmek. The brand-new Ashampoo ClipFinder HD gives you web video the way it should be. Yepyeni Ashampoo ClipFinder HD videoyu olması gerektiği şekilde web verir. Search in up to fifteen video portals at once or in selected portals, view videos directly and convert and save them to your hard disk with a single click. Arama kadar bir kerede veya seçilen portallarında görüntülemek videoları doğrudan ve dönüştürme ve sabit diske tek bir tıklama ile kaydedin video portalları onbeş.
Nothing makes finding, viewing, saving and managing web videos easier. Hiçbir şey, görüntüleme, kaydetme ve kolay web klipleri yönetmek bulma yapar. And Ashampoo ClipFinder HD isn't just better, it's also still completely free. Ve Ashampoo ClipFinder HD sadece iyi değil, aynı zamanda yine tamamen ücretsiz. CNET's reviewers called the original ClipFinder “a breath of fresh air” among programs of this type and the new ClipFinder HD is even better and more powerful. CNET's yorumcular orijinal ClipFinder denilen "bu tip programları ve yeni ClipFinder HD düz ve daha güçlü olursa o kadar iyidir arasında temiz hava" bir nefes.

How it works Nasıl çalışıyor bu
ClipFinder HD is a like a 3D web browser. ClipFinder HD 3D web tarayıcısı gibi. You just enter search words in the Search bar and the search results from up to 15 video portals are displayed as clip thumbnails in the 3D Video Wall. Sadece arama çubuğuna ve ilâ 15 video portallarından arama sonuçları 3D Video Wall klip küçük resim olarak görüntülenir arama kelimeleri giriniz. You can search selectively in just some portals, just one portal or all portals. Seçerek sadece bazı portalları, sadece bir portal ya da tüm portalları arayabilirsiniz. You choose. Seçim sizin. You can also create multiple searches in different tabs and switch between the results. Ayrıca farklı sekmeler birden çok arama oluşturabilir ve sonuçları arasında geçiş.

Click on a clip to play it, click again to save it to your hard disk and convert it while your saving. Tıklayınız klip tıklatın tekrar sabit diskinize kaydetmek ve dönüştürmek oynamak ederken tasarruf. Zoom the video while you're playing by turning the mouse wheel, another click plays in full screen mode with popup controls. Zoom videoyu fare tekerleği çevirerek oynarken, başka bir tıklama pop-up kontrolleri ile tam ekran modunda çalış.

Navigating in the 3D Video Wall is amazing: Zoom in on clip previews with the mouse wheel, drag to scroll up and down and from side to side, point to a clip to see information, change the order and layout by dragging. 3D Video Wall içinde dolaşmak şaşırtıcı: Zoom klip önizlemeleri üzerinde fare tekerleği ile aşağı yukarı ve yan yana bir klibe bilgileri görmek için, gelin gelin, sürükleyin sürükleyerek düzen ve düzenini değiştirebilirsiniz. In the 3D Video Wall interface it's like walking around in your own boutique full of videos. Çevresinde kendi butik videoları dolu yürüyüş gibi 3D Video Wall arabiriminde. Users who prefer the classic scrolling interface can activate it if they want, of course. onlar, elbette istiyorsanız klasik kaydırma arayüzü tercih Kullanıcılar etkinleştirebilirsiniz.

Organizing your saved clips is just as easy. Düzenleme kaydedilmiş görüntüleri sadece kadar kolaydır. Just define categories, put your clips in them and navigate them in the 3D Video Wall and organize them by dragging with the mouse. Sadece kategoriler tanımlamak onları yapın klipleri koymak ve 3D Video Wall onları yönlendirmek ve fare ile sürükleyerek düzenleyebilirsiniz.

Great new functions Harika yeni fonksiyonlar
Revolutionary 3D Video Wall Devrimci 3D Video Duvar
Makes navigating through your search results and clip collections amazingly easy. Aklını arama sonuçları ve klip koleksiyonları inanılmaz kolay gezinmek. Browse, scroll, zoom, choose and play your clips in a 3D world with natural mouse movements and the scroll wheel. İnsanlar, kaydırma zoom, seçim ve doğal fare hareketleri ve kaydırma tekerleği ile bir 3D dünyasında kliplerini. Organize your Video Wall by dragging, display clip details with the mouse. Organize Video Wall sürükleyerek, fare ile görüntü klibi detayları.

One-click download and convert Tek tıklamayla indirme ve dönüştürme
ClipFinder HD downloads the clips in flash (*.flv) format and if needed converts them directly to MP3 format in one easy process. ClipFinder HD flaş klipler (*. flv) formatında ve MP3 formatında onları doğrudan kolay bir süreç içinde dönüştürür gerektiğinde indirir.

HD clips and HD filtering HD görüntüleri ve HD filtreleme
Search for all video clips or just HD clips. Arama tüm video klipleri veya sadece HD klip için. Viewing, saving and converting HD clips is just as easy as regular clips. Görüntüleme, kaydetme ve HD görüntüleri dönüştürme gibi düzenli klipler kadar kolaydır.

Much more meta data Çok daha meta veri
All the information you need about every clip: HD or SD, duration, rating, date, description, tags and more. Tüm bilgiler hakkında her klip gerekir: HD ya da SD, süresi, rating, tarih, açıklama, etiketler ve daha fazlası.

Vimeo portal support Vimeo portal desteği
In addition to the 14 existing portals ClipFinder HD now also supports the popular Vimeo portal with lots of HD clips. ClipFinder HD şimdi de HD klip birçok popüler Vimeo portal destekleyen 14 Mevcut portallar ek olarak. You can now search for and display clips from YouTube, Vimeo, Spike, Veoh, Google Video, LiveVideo, Dailymotion, blip.tv, Yahoo! Video, Metacafe, MySpace, SevenLoad, MyVideo, videu and ClipFish. Artık YouTube, Vimeo, Spike, Veoh, Google Video, YouTube, Dailymotion, blip.tv, Yahoo ekran görüntüleri ve arayabilir! Video, Metacafe, MySpace, Sevenload, MyVideo, videu ve ClipFish.

Better playlists Daha iyi çalma
Create video clip playlists in the same way you make music playlists. aynı şekilde oluşturun video klip çalma, müzik çalma olun. The new Enqueue to Playlist function adds new clips to the current playlist on the fly without having to play them first. Playlist işlevine yeni Enqueue anında güncel müzik listesine ilk onları oynamak zorunda kalmadan yeni klipler ekler. Playlists are shareable in the Standard M3U format and compatible with other media players. Müzik Standard M3U formatında paylaşılabilir ve diğer medya oynatıcılar ile uyumludur.

Cool new player with full screen mode tam ekran modu ile Cool yeni oyuncu
Modern video player for regular and HD videos with super-intuitive controls. için modern video oynatıcı ve süper sezgisel kontroller ile HD videoları düzgün. In full-screen mode you get popup controls that display when you mouse over them. tam ekran modunda görüntülemek halk denetimleri olsun zaman onların üzerinde fare.

Other Cool Features Cool Diğer Özellikler
Tabbed searching Sekmeli arama
Just click the button or press Ctrl T to create a new search tab, which works like a browser tab. Tıklamanız düğme ya da Ctrl T tarayıcı sekmesi gibi çalışır yeni bir arama sekmesi oluşturabilirsiniz. Keep separate searches in each tab and switch between them. Her sekmenin ayrı arama tutun ve aralarında geçiş.

Unique continuous play function Benzersiz sürekli çalma işlevi
Set your search results, clip collection or playlists to play continuously. Ayarlayın arama sonucu, küçük toplama veya çalma sürekli oynamak. No other web video utility can do this. Başka hiçbir web video programı yapabilirsiniz.

Great features Büyük şekil
* Still completely free * Yine de tamamen ücretsiz
* Amazing 3D Video Wall clip browser * İnanılmaz 3D Duvar Video klip tarayıcı
* 1-click download and convert 1-İndirmek * ve dönüştürmek
* Vimeo portal added (lots of HD clips) * Vimeo portalı (ekledi HD görüntüleri çok)
* Search up to 15 video portals at once kerede * Arama kadar 15 video portalları
* Search in selected video portals * Arama Seçilen video portallarında
* HD video filter – find only HD videos * HD video filtresi - Sadece HD bulmanızı
* New video player with full-screen mode tam ekran * Yeni video oynatıcı modu
* Improved video playlists * Geliştirilmiş video çalma
* Tabbed searching, like tabbed browsing * Sekmeli arama, sekmeli tarama gibi

Film Ara, Film İzle
Ashampoo ClipFinder 2,09 HD indir


Etiketler

Ashampoo ClipFinder 2,09 HD programının en son versiyonunu ve Ashampoo ClipFinder 2,09 HD programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Ashampoo ClipFinder 2,09 HD ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Ashampoo ClipFinder 2,09 HD tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Ashampoo ClipFinder 2,09 HD türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Ashampoo ClipFinder 2,09 HD'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.