Parted Magic 5.4 Final

Parted Magic 5.4 Final

Parted Magic - Sabit disk bölümlerini boot CD'si Linux tabanlı çalışmak için yarar bir paket. Allows you to perform various operations on the partitions and supports a large number of file systems. Sağlar bölümleri üzerinde çeşitli işlemler yapmak ve dosya sistemleri çok sayıda destekler.
[center] [Center] Parted Magic 5.4 Final

The structure of Parted Magic includes the following programs: Parted Magic yapısı şu programları içerir:

* GParted - partition editor * GParted - bölüm editörü
* Partition Image - a tool for working with disk images * Partition Image - disk görüntüleri ile çalışmak için bir araç
* TestDisk - Tool for restoring boot records * TestDisk - Aracı boot kayıtlarını geri yükleme için
* Fdisk, sfdisk - partition table editor * Fdisk, sfdisk - bölüm tablosu düzenleyicisi
* Dosfstools - utility for creating and verifying the integrity of the FAT partition * Dosfstools - yaratmak ve FAT bölümü bütünlüğünü doğrulamak için yarar
* Ntfsprogs - tools for working with NTFS partitions * Ntfsprogs - NTFS ile çalışmak için araçlar

All of the Parted Magic includes 70 different tools to check the status of drives, monitor, copy, archive data. Tüm Parted Magic 70 farklı araçlar sürücülerin durumu, kopyalama, arşiv veri izlemek kontrol içerir. Supported file systems are ext2, ext3, ext4, fat16, fat32, hfs, hfs , jfs, linux-swap, ntfs, xfs, reiserfs, reiser4. Desteklenen dosya sistemleri ext2, ext3, ext4, FAT16, FAT32, HFS, HFS , jfs, linux-swap, ntfs, xfs, reiserfs, reiser4 vardır. Download Parted Magic can be done with CD, USB-drive or network. Download Parted Magic CD ile yapılabilir, USB sürücü veya ağ.

What's New in This Release: Bu Sürümdeki Yenilikler:
Updated: Güncelleme:
* Alsa-lib-1.0.23, alsa-utils-1.0.23, dhcp-4.2.0, grub-1.98, linux-2.6.35.3 * Alsa-lib-1.0.23, alsa-utils-1.0.23, dhcp-4.2.0, grub-1,98, linux-2.6.35.3

http://pi90.com/1545
http://pi90.com/1546

Film Ara, Film İzle

Etiketler

Parted Magic 5.4 Final programının en son versiyonunu ve Parted Magic 5.4 Final programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Parted Magic 5.4 Final ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Parted Magic 5.4 Final tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Parted Magic 5.4 Final türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Parted Magic 5.4 Final'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.