BurnInTest Professional v6.0 Build 1025 x32 x64

BurnInTest Professional v6.0 Build 1025 x32 x64

PassMark BurnInTest bir bilgisayarın tüm önemli alt sistemleri aynı anda dayanıklılık için test stres sağlayan bir yazılım aracıdır güvenilirlik ve sağlamlık. Anyone who has used computers for any period of time will understand the importance of having a stable system. uzun bir süre istikrarlı bir sistem olmasının önemini anlayacaksınız bilgisayar kullanıyor herkes. The cost of a hardware failure can be enormous. bir donanım hatası büyük olabilir maliyeti. If you are lucky your data will only become inaccessible while faulty components are replaced. Eğer hatalı bileşenleri değiştirilir sırasında verilerinizi sadece erişilemez hale gelecektir şanslı iseniz. If you're unlucky you can lose your files completely or have them permanently corrupted. Eğer şanssız tamamen veya kalıcı olarak bozulmuş onları dosyalarınızı kaybedebilirsiniz iseniz. Even if you have good backups, you can still lose days of work returning the PC to its pre-failure state. İyi yedekleme olsa bile, hala iş günü öncesi başarısızlık durumuna PC dönen kaybedebilir. In many cases the lost data can never be replaced and businesses can be brought to their knees, with the loss of documentation, customer details and financial records. kayıp veri yerine asla gibi birçok durumda ve işletmeler ise onların dizlerine, dokümantasyon kaybı ile getirilen olabilir, müşteri bilgileri ve finansal kayıtlar.

The application includes the following additional features: Uygulama aşağıdaki ek özellikleri içerir:
Online help & PDF manual Çevrimiçi yardım ve PDF kılavuzu
A customer style results certificate Bir müşteri tarzı sonuç belgesi
Support for printing results baskı sonuç için destek
Logging of results to disk in user selectable levels of detail (in ASCII format & HTML formats) Sonuçların diske kullanıcı ASCII formatında ve HTML formatında ayrıntı seçilebilir düzeyleri (Logging)
Timed test runs that will stop automatically at the expiry of the selected time or after a number of test cycles. otomatik olarak seçilen zaman veya test döngüsü bir sayıdan sonra bitiminden duracaktır Zamanlı testi yürütür.
The ability to save your results to disk as log file. Yetenek log dosyası olarak diske sonuçlarınızı kaydedin.
'Notes' and 'Machine ID' fields for storing your own audit information along with the saved log file. kaydedilen günlük dosyası ile birlikte kendi denetim bilgi depolamak için 'Notlar' ve 'Makine Kimliği' alanlar.
Support for copying the results to other applications (eg. MS-Word) via a variety of image formats. görüntü çeşitli biçimlerde üzerinden diğer uygulamalar (örneğin MS-Word sonuçları kopyalama için Support). (BMP, GIF, EMF) (BMP, GIF, EMF)
The ability to select the level of load placed on each component, via the setting of a duty cycle for each test. Her test için bir görev döngüsü belirlenmesi yoluyla yetenek yük seviyesinde her bileşen yer seçin.
Counters that count the total number of operations performed. operasyonlarının sayısı yapıldı saymak Sayaçlar.
An easy to use point and click interface Bir nokta ve tıkırtı arayüz kullanımı kolay
Can be run from a USB drive or CD (under Windows) USB sürücü veya CD (Windows altından) çalıştırılabilir
Summary system information including CPU type, CPU speed & Serial number. CPU tipi, CPU hızı ve seri numarası da dahil olmak üzere Özeti sistem bilgi.
Temperature monitoring interface (with additional 3rd party Intel Active Monitor, HMonitor, MotherBoardMonitor and SpeedFan software) Ek 3 parti Intel Active Monitor, HMonitor, MotherBoardMonitor ve SpeedFan yazılımı ile sıcaklık izleme arayüzü ()
Laptop battery & UPS monitoring interface (with additional BatteryMon software) Laptop batarya ve ek BatteryMon yazılım ile UPS izleme arabirimi ()
Support for production line automation and detailed logging üretim hattı otomasyon ve tomrukçuluk ayrıntılı desteği
RAM testing beyond the 4GB barrier in Windows 2000, XP and Vista (up to 64GB of RAM) Windows 2000, XP ve Vista'da 4GB bariyer (en fazla 64GB RAM ötesinde RAM test)
Printer testing using raw print files, or standard B&W or color testing Yazıcı test ham baskı resimler, veya standart B & W ya da renk testi kullanıyorsanız
MP3, Midi and Wave file playback for sound card testing MP3, Midi ve ses kartı testleri için Wave dosyası çalma
Testing of up to 20 hard and floppy disks simultaneously Test kadar 20 sabit ve disket aynı anda
Testing of up to 20 CD/DVD drives simultaneously Test kadar 20 CD / DVD sürücüler aynı anda
CD / DVD testing using specialized test CD/DVDs (or use the complementary CD-Maker software). CD / DVD test tamamlayıcı CD-Maker yazılımı kullanmanız özel test CD / DVD (veya) kullanarak. CD burner testing CD yazıcı test
Windows shutdown and cyclic reboot testing (with complementary Rebooter software) Windows kapanma ve tamamlayıcı Rebooter yazılımı ile siklik yeniden test ()
Scrolling 'H's for Electromagnetic Compliance (EMC) testing to ANSI standard C63.4-1992 Kaydırma 'H Elektromanyetik Uyumluluk (EMC) ANSI standardı C63.4-1992 test için
Video RAM testing Video RAM test
Testing the playback of Videos Test Videolar playback
Support for SMART hard disk parameter checking SMART sabit disk parametre kontrol desteği

Film Ara, Film İzle
BurnInTest Professional v6.0 Build 1025 x32 x64 indir


Etiketler

BurnInTest Professional v6.0 Build 1025 x32 x64 programının en son versiyonunu ve BurnInTest Professional v6.0 Build 1025 x32 x64 programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra BurnInTest Professional v6.0 Build 1025 x32 x64 ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. BurnInTest Professional v6.0 Build 1025 x32 x64 tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz BurnInTest Professional v6.0 Build 1025 x32 x64 türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana BurnInTest Professional v6.0 Build 1025 x32 x64'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.